Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

 

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaSchoolnieuws

 9/60 

Kijk binnen in onze school

Een Google-fotograaf heeft onze school van buiten en binnen gefotografeerd. Het resultaat? Een echte 360-graden rondleiding door onze school. Op deze manier kun je een indruk krijgen van het LUCA. Het is net of je echt bij ons door de gangen loopt!

Ben je na de tour helemaal nieuwsgierig geworden naar onze school? Op donderdag 19 januari 2017 is er een open avond, speciaal voor groep 8-leerlingen die op zoek zijn naar een praktijkschool. Op deze avond zijn er natuurlijk ook docenten en leerlingen aanwezig die je vragen kunnen beantwoorden. Geef je snel op voor onze open avond en dan zien we je hopelijk in januari.