Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

 

Menu

volgende paginavorige paginaterug naar dashboardSchoolgids

 3/40 

2. Onze school

Het Leer Uitstekend College Amsterdam, kortweg LUCA is een school voor praktijkonderwijs.
De naam LUCA is bedacht door een leerling.

Praktijkonderwijs is een reguliere onderwijsvorm, de leerlingen volgen 5 jaar praktijkonderwijs. In de 5 jaar praktijkonderwijs leren leerlingen vaardigheden die nodig zijn om zelfstandig te kunnen wonen, werken en sociaal vaardig te zijn. Na het verlaten van de praktijkschool zijn leerlingen niet meer leerplichtig maar een groot deel van de leerlingen gaat na het verlaten van de school door naar het MBO, niveau 1 of niveau 2.

Onze school maakt deel uit van de scholengroep VOvA. Meer informatie is te lezen in hoofdstuk 9 ‘Onze scholengroep’.